piątek, 2 marca 2012

"Trzy Muszkieterki z Polski w walce o tytuł Mistrzyni Europy!"W rozpoczynających się w Turcji, Indywidualnych Mistrzostwach Europy Kobiet, nasze reprezentantki będa miały twardy orzech do zgryzienia. Przyjdzie im stoczyć pojedynki z praktycznie najsilniejszymi szachistkami Europy. Nie zabrakło żadnej z mocnych! O sile turnieju świadczą miejsca na liście startowej, jakie zajmują nasze panie: Szczepkowska-Horowska-38, Zawadzka-40, Dworakowska-58! Morderczy dystans 11 rund, będzie faworyzował zawodniczki najlepiej przygotowane kondycyjnie.Brązowa medalistka MP - Jolanta Zawadzka - 2358 elo.


Jak wiadomo, w wyniku splotu wielu okoliczności, część naszych reprezentantek zrezygnowała z występu i, obecny skład, został powołany w ostatniej chwili. Zwykle taki manewr ma działanie obosieczne. Nasze "Trzy Muszkieterki" mogą być rewelacją mistrzostw, mogą też (czego im z całego serca nie życzę), zagrać przeciętnie. Najbliższe dwa tygodnie wyjaśnią każdą naszą wątpliwość.

Pierwsze czternaście miejsc gwarantuje awans do następnej edycji Pucharu Świata, z cyklu Mistrzostw Świata Kobiet, więc jest o co walczyć. Trzymajmy kciuki za nasze reprezentantki!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz