czwartek, 1 marca 2012

Indywidualne Mistrzostwa Europy Kobiet - Gaziantep. Turcja - 01-14.III.2012r"Od jutra turecki Gaziantep stanie się areną zmagań pań o tytuł Indywidualnej Mistrzyni Europy. To prawie milionowe miasto, położone na południu Turcji tuż przy syryjskiej granicy, nie ma zbyt ciekawej oferty turystycznej i jest zwykle omijane przez turystów. Sam wędrując na wschód Turcji, w kierunku góry Nemrut i słonowodnego jeziora Van, ominąłem to miasto nie znajdując w nim niczego atrakcyjnego...

Na mistrzostwach, Polskę będą reprezentować trzy zawodniczki:WGM Jolanta Zawadzka, WGM Karina Szczepkowska-Horowska oraz WGM Joanna Dworakowska.
Panie będą walczyć na dystansie 11 rund z szeroką czołówką europejską i stają przed bardzo trudnym zadaniem. Jolanta Zawadzka oraz Karina Szczepkowska-Horowska, miały dobrą zaprawę w zakończonych niedawno Mistrzostwach Polski, natomiast występ Joanny Dworakowskiej jest wielką niewiadomą. Według bazy danych ostatnim jej występem była ubiegłoroczna, listopadowa Ekstraliga Seniorów.


Joanna Dworakowska - 2304elo.

Mam nadzieję, że fatalna sytuacja w Syrii, w której trwa wojna domowa, nie będzie miała wpływu na tereny przygraniczne i panie będą mogły w spokoju rozegrać ten turniej.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz