poniedziałek, 4 października 2010

" Galeria zdjęc z Rapid OPEN KATOWICE 03.10.2010r"

                      
Kawala Maciej 1959 elo. StSz Arcymajstry Jaworzno.
    


Z lewej Krzysztof Sztwiernia - 2103 elo. 3 miejsce w turnieju.Wojciech Ulrych 1976 elo. Zajął 8 miejsce a mógł być nawet drugi!

Agata Halamus 2003 elo. Świetny występ w tym openie.


Pełnia koncentracji.
 


Co znaczy współgrać kolorami z szachownicą!
Karcz Bartłomiej.
4 komentarze:

 1. Witaj, ja z rewizytą ;) Cóż, ostatni raz grałam w szachy, gdy miałam 8 lat, więc jak się domyślasz, temat jest mi bardzo odległy ;) Jeśli mogłabym coś zasugerować, albo wyrazić swoją opinię, to... bardzo podobały mi się Twoje relacje z Ukrainy. Świetnym, literackim językiem napisane. No, ja chyba z większą przyjemnością poczytałabym ciąg dalszy.

  Pozdrawiam!

  dagmarella

  OdpowiedzUsuń
 2. Już niebawem relacje z moich wypraw autostopem do Afryki, dokładnie do Maroka, następnie opis mojej włóczęgi po Turcji śladami Pawła z Tarsu, wreszcie napiszę o Ukrainie raz jeszcze, którą chyba więcej niż lubimy. Myślę dagmarello,że twój apetyt na dobry tekst zostanie wkrótce zaspokojony! Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 3. Ostatnie zdjęcie jest podpisane IM Krzysztof Bulski. Sęk w tym, że Twój imiennik jest mistrzem FIDE, a nie międzynarodowym. źródło http://ratings.fide.com/card.phtml?event=1121499

  OdpowiedzUsuń
 4. Chyba uprzedziłem trochę fakty bo rozmawiałem z nim w czasie turnieju i była mowa o tym, że już w najbliższym czasie ma dostać mistrza międzynarodowego. Pewnie to kwestia czasu bo gra rewelacyjnie!

  OdpowiedzUsuń